תוכנית לבדיקה פיננסית וטיפול בספורטאים

שת"פ עם משרד רואי חשבון רוזנבלט

למה קיים צורך בתכנית מיוחדת?

שחקני ספורט רבים מרוויחים בשלב מסוים של הקריירה סכומים גבוהים מאוד יחסית לבני גילם אך אם זאת הם אינם מנהלים את הכספים אלא מנוהלים על ידי הכספים.

מה זה אומר? זה אומר שאפילו שחקן/ית שמרוויח/ה בשנה מסוימת 100 אלף דולר נטו יכול/ה להישאר בסוף השנה בלי כלום.

תופעה נוספת שרווחת בענפים האלו היא אי שמירה על זכויות השחקן/ית (פנסיה, פיצויים, ביטוחים, תנאים סוציאליים נוספים וכדומה) ובכך את/ה מפסיד/ה סכומי כסף גבוהים!

 

מה אנחנו עושים?

אנחנו מרכזים את כל התיק הפיננסי שלך ומבצעים בדיקה מקיפה מבחינת זכויות על פי דיני עבודה, זכויות פנסיוניות, ביטוחים, בניית תיק עתידי (על מנת לדאוג שחלק מהסכומים ייועדו לעתיד) ובעצם מבצעים בדיקה פיננסית מקיפה ודקדקנית על מנת שיהיו לך את כל הנתונים על ההווה והעתיד הכלכלי שלך.

אנחנו ממליצים ליצור שיגרה קבועה של בדיקת התיק הפיננסי על מנת להרוויח יותר כסף וכדי שסכומים גדולים יותר יישארו אצלך בכיס.  

איך התהליך מתבצע בפועל?

לאחר שתפנו אלינו אנחנו מתאמים פגישה, מקבלים את סיפור הרקע מכם (מקומות עבודה, הסכמים וכדומה), מחתימים אתכם על ייפוי כוח ומתחילים לעבוד, ללא עלות (בלעדי לחברי הארגון). לאחר שמסיימים לעבוד על התיק נפגשים שוב להסבר על התיק, מסקנות ומה כדאי לעשות הלאה.  

אז תשאירו לנו פרטים ובואו נתקדם!

 

    שיתופי פעולה נוספים לחברי הארגון

    יצרנו עבור חברי הארגון מעטפת באמצעות שיתופי פעולה עם הגופים הכי גדולים בכל התחומים ההכרחיים לניהול ותחזוק קריירה מקצוענית בנוסף לקשר ישיר ואישי עם שחקנים פעילים ואנשי המקצוע המובילים בתחומם בעולם הכדורסל.