בחירות להנהלת הארגון 2020

בתאריך 3 אוגוסט תתקיים אסיפת שחקנים/יות במסגרתה יערכו בחירות להנהלת הארגון.

ארגון שחקני ושחקניות הכדורסל פועל משנת 1989 וחברים בו למעלה מ 660 שחקנים ושחקניות בליגות המקצועניות. הנהלת הארגון ויו"ר הארגון, ניר אלון פועלים בהתנדבות וללא שכר. ב20 שנה האחרונות כיהן ניר אלון כיו"ר הארגון, ולצידו שמעון אמסלם, ליעד סואץ קרני ואור רון. ניר אלון בתמיכת חברי ההנהלה פעלו רבות למען קידום השחקן/ית הישראלים וחתמו הסכמים קיבוציים רבים לטובת השחקנים והנבחרות, לרבות תקנון משמעת אחיד.

בהמשך לקול קורא להגשת מועמדות- הגיעו לארגון 20 מועמדים.

לאחר בחירת 9 חברי הנהלה מתוכם לפחות 3 שחקניות, יבחר יו"ר הארגון ובעלי התפקידים הנוספים.

לפניכם המועמדים והמצע של כל אחד מהם: 

עוז בלייזר - מכבי ראשון לציון

רקע

כשחקן בוגרים עברתי מליגה לאומית ובניתי את עצמי עד הגעה לנבחרת ישראל וקבוצות המגיעות למעמדי השיא של הכדורסל הישראלי, ובעקבות כך אני יודע מה שחקן ישראלי עובר,וצריך להשקיע כדי להצליח וחשוב לי לתרום חזרה לשחקן הישראלי.

מטרות

הארגון צריך להיות בית חם לכל השחקנים הישראלים, אם זה במתן תמיכה מול קבוצות או כארגון מול המנהלת. אני מאמין שלארגון יש כוח לתת הרבה לשחקן הישראלי בכך שיספק מידע וכלים לאיך להתנהל בדרך הנכונה בנושאים הקשורים לכדורסל וגם לדברים מעבר שיעזרו לשחקנים למקסם את הזמן שלהם כשחקני כדורסל. והכי חשוב הוא שהארגון יהיה מאוחד וילך ביחד מול על מכשול

יערה יצחקי - קפטנית נבחרת ישראל

רקע

קפטנית נבחרת ישראל, שחקנית ליגת על נשים, יו"ר ארגון השחקניות, קידום כדורסל נשים

מטרות

לקדם את כדורסל הנשים בארץ, להבטיח תנאים לשחקניות כדורסל

 

עודד שעשוע - שחקן עבר רמה"ש

רקע

20 שנה שחקן כדורסל מקצועי. ממובילי המהלך של החוק הרוסי, מעורב במאבקי הארגון ב15 שנותי כשחקן בליגת על. בשנים האלו צברתי ניסיון, הבנה של הצרכים של השחקן הישראלי וקשרים רבים.

מטרות

תפקיד ארגון השחקנים בעיניי:

1. דקות משחק לשחקן הישראלי. הדבר הראשון שהוא הדלק של כל הארגון זה לדאוג לדקות משחק לשחקן הישראלי. זה מה שמאפשר לילדים לחלום להיות שחקנים וזה מניע את כל הכדורסל הישראלי. הארגון צריך לדאוג לכך שהשחקן הישראלי מקבל דקות משמעותיות.

2. אפשרויות להתפתח ולגדול במהלך הקריירה. אני מאמין שארגון השחקנים צריך ויכול לאפשר לשחקן הישראלי אנשי מקצוע שיעזרו לו להשתפר ולגדול. אימונים אישיים, אימונים מנטלים, יוגה, כושר וכו׳. שיתופי פעולה כאלו יעזרו לשחקן הישראלי להשתפר ולהשקיע בעצמו.

3. בנייה והתנהלות כלכלית נכונה לחלק ב׳. שחקני כדורסל צריכים לקבל הכוונה איך להשתמש בכסף שהם מרוויחים. רובם שחקנים צעירים שבלי הכוונה יכולים למצוא את עצמם מבזבזים את הכסף שלהם וצריכים להתחיל מחדש בגיל מאוחר. ארגון השחקנים צריך לספק תוכן בצורת סדנאות, הרצאות, קורסים שמאפשרים לשחקנים ללמוד מה שיאפשר להם לסיים את הקריירה שלהם בעמדת כוח ויכולת של קבלת החלטות בצורה שקולה.

4. חיבור לקהל דרך רשתות חברתיות. אנחנו צריכים לחבר את השחקנים הישראלים דרך הרשתות החברתיות ולייצר חיבור עם הדור הצעיר בתקשורת ישירה. זה יוכל להיות אפיק הכנסה ואפשרויות שיתופי פעולה עם מפרסמים.

 

טמיר ינאי  - שחקן עבר משמר השרון

רקע

שיחקתי כדורסל כל חיי בליגות נמוכות אוהד כדורסל שרוף – אני ומשפחתי חיים כדורסל בבית מאמין גדול בכדורסלן הישראלי. עובד בהסתדרות העובדים ולוחם למען זכויות העובדים שנים רבות. מומחה בדיני עבודה ומייצג עובדים בבית הדין לעבודה. מעוניין להתנדב ולתרום מזמני ומהידע שלי לחיזוק מעמד השחקן הישראלי.

מטרות:

השחקן הישראלי צריך לקבל יותר דקות, כדי להוכיח את עצמו.

אבל איך עושים את זה?

- כותבים תוכנית שתעגן את זכויות השחקנים לשנים רבות לוקחים את מתווה שרעבי ומכניסים בו שיפורים זאת בנוסף להסכם HGP נותנים לשחקן הישראלי בסיס לצמיחה

- נותנים מענה לשחקן הישראלי בכל מחלוקת מול ההנהלה הקשורה לזכויותיו כעובד - נותנים לשחקן הישראלי אופק ותוכנית לימודים לאחר הפרישה

- נותנים לשחקן גב ביטוחי למהלך הקריירה שיבטח אותו בכל מקרה של פציעה, זאת בנוסף להשתלמויות בכל הנוגע לחיסכון לקראת העתיד

- מנצלים את כרטיס "ביחד בשבילך" כרטיס המועדון של ההסתדרות על מנת ליצור לשחקן יותר מהכסף שלו ולהשיג לו הטבות בכל הקשור ב: רכב, חופשה לימודים, תרבות הפנאי ועוד -מחזקים את הקשר בין שחקני הכדורסל לקהילה בתוכניות התנדבות וחיבור לקהילה בתוכניות קבועות למען ילדים, קשישים ואוכלוסיות נזקקות ובכך גם תורמים לחיזוק מעמדם של השחקנים כחלק מהחברה הישראלית

 

עדן רוטנברג - אליצור רמלה

רקע

משחקת כמעט 15 שנה, משחקת כבר שש שנים בליגת העל לנשים ובנבחרות ישראל.

מטרות:

הבאת קהל למגרשי כדורסל הנשים, העלאת מודעות בקרב האוכלוסייה בהקשר של כדורסל נשים, לשמור על זכויותינו בתור שחקניות ישראליות, להחזיר את כדורסל הנשים לקדמת הבמה.

 

ירדן דנן - אליצור רמלה

רקע

שחקנית מכללות ושחקנית ליגת העל מספר שנים

מטרות:

אני מאמינה שבעזרת שיווק נכון ורצון של כל הצדדים להרים את הכדורסל הישראלי בארץ ובמיוחד את כדורסל הנשים. שיתוף פעולה בין הנשים לגברים כמו שקיים בליגות הבכירות והבאת קהל למשחקים.

בנוסף, הפחתת הזרות והמתאזרחות בארץ על מנת לתת במה לשחקניות הישראליות ולצמיחת הענף.

 

אור רון - שחקן עבר בליגות לאומית על וארצית

רקע

שחקן עבר בעיקר בליגה לאומית במשך שנים רבות וכן בליגת העל והליגה הארצית

מטרות:

שיפור התנאים של השחקן הישראלי בליגות השונות במישור השכר, אופק תעסוקתי בענף ומקצועית. יצירת מעטפת לשחקנים בליגות הנמוכות ולשחקנים מסיימי נוער.

 

רואי שדלצקי - שחקן עבר מכבי רמת גן

רקע

שחקן ליגת העל לשעבר , 3 שנים בקולג' בארה"ב וב 20 שנים האחרונות סמנכ"ל מכירות של חברות מובילות . מכיר טוב מאוד את הכדורסל הישראלי ויכול לתרום הרבה לטובת השחקן הישראלי והעתיד שלו . הבן שלי שחקן בליגת העל כאשר ב 10 השנים האחרונות אני מלווה אותו ומבין כמה קושי יש לשחקן הישראלי .

מטרות:

כמי שגדל בתקופה שנתנו לישראלים במה ודקות משחק המטרה שלי קודם כל היא הפחתת מספר הזרים ובעיקר המתאזרחים .

דבר חשוב ביותר שבו אני אוכל מאוד לעזור זה קריירה שניה , חיבור הכדורסל לקהילה העסקית והכוונה נכונה ייתן עתיד לשחקן הישראלי .

דבר נוסף הוא חיזוק הכדורסל בפריפריות וחיבור לקהילה המקומית.

אני חוויתי את כל הרמות של הכדורסל ובנוסף אני רואה את מה שקורה בימים אלו כשהשחקנים הישראלים מקבלים דקות משחק ואף חותמים באירופה , מטרתי היא חיזוק מעמד השחקן הישראלי וקבלת דקות ודבר שהוא לא פחות חשוב זאת הקריירה השניה והמעבר מעולם הכדורסל לעולם העסקים .

אשמח לתרום מניסיוני ובעזרת הקשרים העסקיים . שחקן ישראלי שפורש בגיל 35 בערך צריך להבין שיש לו עוד 30 שנה לעבוד ולהתפרנס בכבוד . .

 

רביב פיטשון - עירוני נס ציונה

רקע

שחקן כבר 13 שנה ליגה לאומית ועל, ונבחרות ישראל הצעירות

מטרות:

לדאוג לשחקן הישראלי, ובמעטפת שלו מחוץ לכדורסל

 

אוהד כהן - מכבי רחובות

רקע

13 שנים ליגה לאומית שנתיים ליגה ארצית

מטרות:

המטרות בעיניי היא להפוך את הארגון למעורב יותר בהתנהלות השוטפת של העונה אל מול השחקנים. לתת מענה לכלל השחקנים, בעיקר לחבר'ה הצעירים שמתחילים את דרכם בבוגרים.

 

ארגון שחקני הכדורסל בישראל, צרו קשר: niral@histadrut.org.il   03-6921333

  • Facebook
  • YouTube
Banner_Pensia_460x140_7-17.png